Slunečný den, úchvatná příroda Beskyd, Honza Musil a vedení Fakultní nemocnice Ostrava.

Co víc si můžete od povedeného dne přát, jaké lepší prostředí než nádhernou podzimní přírodu plnou všech barev v okolí hotelu Troyer. Úžasný tým vedoucích zaměstnanců Fakultní nemocnice Ostrava a aktuální téma: Prevence stresu a syndromu vyhoření a jako bonus ještě Honza doplnil neméně zajímavou Mediální komunikaci, u které jsme se také hodně nasmáli.

Velké poděkování patří paní náměstkyni Márii Dobešové, která je opravdovým guru nejen všech zúčastněných. Reakce a přístup absolventů našeho semináře tento fakt celou dobu podtrhával. Vždy úžasná, inspirující a dokonalá dáma a Profesionál s velkým „P“ na obrázcích níže.

Téma stres a jeho prevence je aktuální ve všech oblastech, firmách a institucích dnešní hektické doby. Současně nás však těší, že právě díky tomuto faktu se fenoménem stres zabývá čím dál více, nejen odborníků a zodpovědných zaměstnanců, ale především široká veřejnost z řad jednotlivců. Každý si hledáme své cestičky, jak se s dnešní uspěchanou dobou vypořádat a musíme s potěšením a upřímnou radostí říci, že více méně úspěšně. Poté opravdu stačí, jak se říká „postrčit“ a zasadit jednotlivé úvahy do komplexního rámce, trošičku „přeinstalovat operační systém“ nastavením validních postojů, hodnot a můžeme konstatovat, že škola hrou a „živými“ podněty z reálných životů nese své ovoce.

Účastníci byli nadšení nádherným prostředím, za což patří velký dík paní náměstkyni Dobešové a paní náměstkyni Tomanové, čímž je srdečně zdravíme. Počasí jsme si také „objednali“ na tento podzimní čas dokonalé a samozřejmě třešničkou na dortu je neopakovatelný Honza Musil, který nás nikdy nepřestává udivovat svým rozhledem a nadhledem nad těmi nejniternějšími tématy. Dokáže naprosto přesně vystihnout podstatu a zasadit jí do takových rámců, kterými společně se zkušenostmi a jedinečným projevem dokáže strhnout pozornost k netušeným a přitom zásadním výstupům. Tyto nové obzory si účastníci uchovávají ve vědomí i podvědomí a odnáší společně s neopakovatelnými zážitky s sebou do svých dalších „upgradovaných“ dní.

Účastníci za své výkony a musíme říci, že zaslouženě, získávali od Honzy milé a praktické dárečky. A když už jsme se věnovali stresu, tak co jiného, než antistresová srdíčka a protože je podzim, tak šikovné účastníky neméně potěšila také hřejivá srdíčka (jedno z nich drží Honza v ruce na obrázku výše) a další odměny. Celý seminář se nesl ve velice příjemné, veselé a současně obsahově i hodnotami nadstandardní atmosféře. Přijela se za námi dokonce podívat také naše kolegyně a lektorka Intuitivního managementu Bohďa Boniatti na 1. obrázku s Honzou a vynikajícím fotografem Štefanem Zacharem výše.