PROFESNÍ ROZVOJ

Vytváříme a realizujeme andragogicky důsledně propracované, interaktivní tréninky pro Vaše zaměstnance.
Před každým tréninkem využíváme psychodiagnostická šetření účastníků. Důkladně vybíráme ty nejlepší lektory, praktiky se zkušenostmi v dané oblasti. Praktiky se zkušenostmi. Naši didaktickou činnost podkládáme kvalitními evaluacemi.

Zamilujte se do našich firemních tréninků, které pro vás realizujeme také online

Management

Manažerské dovednosti, Manažerská komunikace, Rétorika, Motivace a hodnocení zaměstnanců, Delegování, Zvyšování výkonnosti, Leadership, Time management, Týmová spolupráce, Nátlakové metody, Asertivní jednání & manipulace, Vedení a koučink zaměstnanců, Cílový management, Projektové řízení, Mentální hygiena.

THP a HR

Prezentační dovednosti, prevence stresu a burnout, Efektivní komunikace, Marketingový a komunikační MIX, Výběr zaměstnanců, Vedení pohovorů, Psychodiagnostika v HR, Trénink trenérů, Osobní produktivita,  HR nástroje – recruitment, development, retence.

Obchodníci

Obchodní dovednosti, Pokročilé vyjednávací techniky, Obchodní jednání A-Z, psychologie v obchodě & osobnostní typologie.

Administrativa a Ostatní

Prevence stresu a syndromu vyhoření, kultivace emoční inteligence, Nátlakové metody a jak se bránit, Týmová spolupráce, Vedení a koučink, Řízení změn, Zefektivnění předávání informací, Prezentační dovednosti, Time management, Marketingový a komunikační mix, Rétorika, Strategické myšlení, plánování, rozhodování a řízení, Projektové řízení, Metrologie, TPM, FMEA, 8D report, Kaizen, PPAP – proces schvalování dílů, Zpětná vazba, Learn production, Trénink trenérů.

Mistři ve výrobě

Komunikace v obtížných situacích, Logistika výroby – plánování a řízení, Logistika nákupu – řízení zásob, Měření-kontrola a zlepšování, Praktické nástroje řízení kvality, Kaizen, štíhlá výroba, 5S, Řešení konfliktů.

Dělníci a Operátoři

Prevence stresu, kultivace EQ, Efektivní komunikace, Konfliktní situace, Asertivní jednání, Kaizen, 5S.

Retenční politika patří k nejdůležitějším úkolům HR oddělení. Jsme vašimi loajálními partnery v této náročné disciplíně směřující ke spokojeným a motivovaným zaměstnancům, kteří nemají tendenci se poohlížet po jiných alternativách. 

Vyrábíme HR/PR/Instruktážní VIDEA

Náborová, chcete-li kariérní videa jsou trendem současné doby, jak efektivně oslovit co největší množství potenciálních zaměstnanců a přivést je formou „traileru“ na vaší firmu přímo do Vaší kanceláře. Dál už je to na Vás. 

Současně vám můžeme připravit Instruktážní video, které vaše zaměstnance provede základními procedurami za Vás.

V neposlední řadě společně vytváříme unikátní Reprezentační videa o vaší firmě.

Inspirujte se níže na některých z našich realizací.

"Dobrý den pane řediteli, dnes jsme měli s mistry zhodnocení online školení. Moc Vám děkuji, byli unešení. Popravdě mi i po těch dvou dnech přijdou jiní. Ráda bych, aby jste se ještě mohli vidět a probrat další témata. Držím palce ve studiu a ať se Vám daří."
Adéla Weissová
HR BUSINESS PARTNER ÚSEK PERSONÁLNÍHO ŘEDITELE EKOVA ELECTRIC A.S.