Ve smutný pátek 13. 11. 2015 nejen pro Francii se konal v krásném prostředí Kunčic pod Ondřejníkem jeden z dalších tréninků, který zaslouží své místo v naší síni slávy.

Jednatelé a ředitelé největší české bezpečnostní agentury Čechymen se sešli, si procvičili práci se stresem a vypjatou komunikací, pochopili další faktory motivace, resonance konfliktu a mnoho dalších technik pro zvládání tak náročné manažerské práce. S tak skvělou společností profesionálů však nevzniklo nic jiného, než naprosto dokonalý, synergický zážitek všeho, co takové setkání může nabídnout. Dovednosti, postoje, zábava, legrace a spoustu situací, které tvoří takováto setkání nezapomenutelnými.

Musím přiznat, že osazenstvo bylo natolik příjemné a atmosféra natolik zábavná, že jsem se výjimečně rozhodl zůstat na večerní párty i přes noc. Na druhý den jsem se zúčastnil dalšího semináře ohledně informačních technologií, které celá společnost Čechymen hojně a ku prospěchu využívá.

Skvělou atmosféru může částečně dokumentovat přiložený sestřih 🙂

Skládáme poklonu celé této úžasné bezpečnostní agentuře Čechymen, která již 11 let chrání naše akce, firmy a blízké. Dlouho jsem se nesetkal s tak propracovanou metodikou řízení akcí a zaměstnanců. Děkuji za možnost být u toho a velmi si vážíme, že také Čechymen, má zájem s naší vzdělávací institucí i nadále spolupracovat.