Ano, Miroslav je spontánně neustále “v jednom kole”, ale vůbec mu to tak nepřijde. Intuitivně se zajímá o dění a lidi kolem sebe a jeho mentální dveře i srdce jsou otevřené. Myslíte, že jeho cvičení, brzy ráno fitness, během dne tenis s přáteli nebo obchodními partnery přispívají jeho úspěchu? Co je to ono nepopsatelné v čem Miroslav na plné čáře “vítězí” nad Davidem?
Kde začíná a končí úspěch? Souhlasíte s tvrzením, že v nás samotných?
A dá se tomuto jednání a životnímu přístupu Miroslava naučit nebo lépe, pochopit a otevřít se sám sobě a tím celému světu? Vnímáte tyto řádky spíše jako nějakou další spirituálně – duchovní cestu? A i kdyby momentálně, i kdyby jste to takto vnímali…no a?
Dychtí se Miroslav za úspěchem? Dychtí se za úspěchem David?
Má odpověď zní takto: Miroslav ne a David ano. Miroslav žije svůj vlastní život, je sám sebou a dělá věci, které ho baví, má otevřené oči, srdce a mentální dveře, chcete-li náruč, přátelům, výzvám, příležitostem, ale také možnostem někomu jen tak nezištně pomoci, něco dát. Věřte, že dávání je velkou bránou k přijímání, ale o tom někdy příště…
Miroslav sám sebe řídí intuitivně, (teď se vnitřně usmívám na Bohďu a pokud to čte, tak ví, takto to stačí, každopádně díky ní, budete brzy moct vědět také Vy, vy, vy, vy, ty). Jak říká Honza Musil v jednom z našich vidí pro Vás 🙂
Miroslav nezná dopředu všechny své budoucí přátele, ať obchodní či osobní, ale už teď je má rád. Proč by neměl, má rád sebe a tím splňuje podmínku mít rád ostatní. Mít rád sám sebe, nezištně a nesobecky procházet cestou sebepoznání, bez nutnosti tomuto přikládat přemrštěné úsilí a osvětu do svého okolí (“já jsem na cestě sebepoznání :-)”, jen tak být, dávat a přijímat, to je cesta k tomu přestat se bát.
David se často bojí a jeho strach vyvolává dokonce již také závist, tohle všechno a mnohé další jsou bloky, (jak říká kamarád Vladimír “Kuří oka”, zdravím Vladimíre) 🙂 které v našem těle rostou zevnitř – účastníci mých seminářů dobře vědí a znají – co je resonance konfliktu, odkud se bere a jak s ní zatočit. Jak si čistit tyto bloky a předcházet tak stresu a všem ostatním nešvárům, které by také Miroslavovi bránili v jeho cestě klidu a vnějšího úspěchu. Proč píšu vnějšího? Protože dle mého si Miroslav ani nepřipouští slova typu úspěch, apod., on prostě takový je, naučil se být sám sebou, nestavět si vlastní bariéry a otevřel intuitivně sám sebe všemu kolem. Teď si může vybírat. Vybírat ze všeho co tento svět a život nabízí…”úspěch, prohra, bohatství, myslím vnitřní, ale třeba i to vnější, strach, odvahu, poznání, přátelství, klid, úsilí a zdolávání, výhry i prohry, vše na co pomyslí se Miroslavovi velice brzy vyobrazuje v jeho vlastním filmu, ve kterém hraje hlavní roli, současně je režisérem, scénáristou i divákem, přes dvě kamery, aby jeho film byl krásně 3D, neřku-li 5D díky možnosti vnímat vůně, chutě, hmat a možná 6D, díky smyslům, které nás ve škole nenaučili. Před tím jsme je znali, všichni, ale právě soustředěním na vědomí, jsme ztratili kontakt s tím co je výš než pouhé a omezené vědomí. Víte co? Já si myslím, že právě Miroslav má svůj životní film 6D a David 5D.
Jak na to? Není to tak těžké…o tom si raději osobně řekneme více  například zde.