trénink komunikačních dovedností SBD Havířov

Je to dvacet let co jsem po těchto schodech chodil každé ráno do své kanceláře. Přicházel nebo přijížděl k této krásné budově do své první práce. Vůně, zvuky, energie, vzduch, jakýsi vnitřní klid, rozpoložení..zůstalo stejné. Jakoby se zastavil čas.

sbd-havirovDnes jsem do stejné budovy a po stejných schodech stoupal opět. Všech 6 smyslů mne naladilo právě na onu dobu. Vrátil jsem se v čase. Jen lousknutím prstu, nádech, výdech, zvláštní vnitřní klid, ta vůně budovy zůstala i po rekonstrukcích stejná…zvuky taktéž a bylo to. Poposednutí v jednom světelném paprsku doby a…? O 20 let…ehm, řekněme zkušenější. Lektor tréninku Komunikačních dovedností zaměstnankyň SBD Havířov – oddělení nájmu a spřízněných úseků.

Věřili byste, že budova může po 20-ti letech stejně vonět? Že stěny vyzařují tutéž energii, že ticho nebo mírný hluk zní v uších jakoby se zastavil čas? Velice zvláštní pocit, který pokud znáte – napište mi níže a podělte se s námi všemi o tuto zvláštní zkušenost…

015 025 018

Je moc příjemně, správná teplota:-), energie, usmíváme se, poznáváme, přirozeně otevíráme novým zkušenostem.
Soustředění, nefalšovaný humor, upřímné zpovědi účastnic z praxe a velké poděkování paní ředitelce na svém místě.

017 020

Netradiční seznámení, veselé a poučné hry, jak se dělají drby, jiskří komunikace, vznikají konflikty. Všichni jsme soustředěně uvolnění:-) Nebo uvolněně soustředění? Řekl bych soustředěně uvolnění…bylo to průzračné, třpytící se, veselé, vše moc fajn.
021

Úžasný tým profesionálů, kteří skrz svou letitou praxi zůstali především lidmi. Ve velmi příjemném prostředí klidné části Havířov – Suchá pomáhají snad jsem si zapamatoval správně šesti tisícům družstevníků se správou svých domovů.

Jak snadno to zní, pracují na „esbédéčku“. Jaké poslání se za tímto slovem skrývá. Vytrvalá, poctivá, náročná práce všech.
Od příjemného a usměvavého pana vrátného, „holky“ na nájmu, právní oddělení, personální, technické…“Óbéesky“ (OBS – obvodní bytové správy), správce PC sítě – matematik-analytik (tak se to jmenovalo…nesmím zapomenout tenkrát na sebe, dnes perfektní profík a sympaťák Martin Hurych) až po výjimečnou osobnost a opravdového profesionála – paní ředitelku ing. Simonu Kozlovou Martiňákovou, která si  v tom mém dvacetiletém „poposednutí v jednom světelném paprsku doby“ prošla SBD Havířov krůček po krůčku, rok za rokem přes všechna patra až k tomu nejvyššímu.

Je to silné, je to o pokoře, je to příjemné, okouzlující, nezapomenutelný zážitek a průlet hvězdo kruhem, kdy dobří lidé zůstali dobrými, kdy se věci dějí tak, jak by se dít měly a kdy jsem pochopil, že lidé ani budovy se nemění.

Těším se na Vás! Osobně i On-line prostřednictvím našich následných lekcí, kde jsou připraveny hromady pracovních materiálů, auto-testů, odborných publikací, pomůcek, návodů, odkazů, kvízů, které mají všichni absolventi KONFUCIUS® nyní k dispozici. Získané dovednosti a nové postoje takto mohou udržovat a zdokonalovat – posouvat se ve svém profesním i osobním růstu. Kdo chvíli stál, zůstává opodál. Nejen proto jsme pro všechny absolventy připravili a pravidelně aktualizujeme následné KONFUCIUS ®nline vzdělávání.

Čestné místo v KONFUCIUS® síni slávy má SBD Havířov a všichni absolventi našeho jarního setkání zajištěné 🙂