JE NÁM VELKÝM POTĚŠENÍM, PŘEDSTAVIT VÁM NÁSLEDNÉ „KONFUCIUS Online“ VZDĚLÁVÁNÍ.

konfucius online

Kavárna? Proč ne?

Je to snadnější, než „piškvorky – neodolali jsme :-)“. Můžete jet tramvají do práce, vlakem na pracovní cestu a studovat třeba Prevenci stresu a syndrom vyhoření nebo Komunikaci pro zdravotnický personál přímo ze svého telefonu. Vždy aktuální, jen Vám zcela personifikované vzdělávání máte neustále při sobě. Stačí otevřít tablet nebo počítač a můžete pokračovat se svou aktuální lekci, kurzem, rozpracovaným kvízem, odbornou publikací, pracovními materiály. Odkudkoli, kdykoli, zcela intuitivně.

konfucius online

Park? Skvělé…

Vše přehledně na jednom místě. Motivací a smyslem naší práce je Vaše trvale získaná dovednost a změna stavu. Sofistikovaně s námi rostete a upevňujete své znalosti i dovednosti, také po skončení tréninku či semináře. Prostřednictvím propracovaných, navazujících lekcí, online komunikací s lektory a ostatními účastníky, videí, kvízů, odborných článků a publikací, získáváte náskok prostřednictvím moderního nástroje KONFUCIUS Online vzdělávání. 

KONFUCIUS ONLINE

Kdo chvíli stál, zůstává opodál…pracujte na sobě kdykoli a kdekoli Vy uznáte za vhodné. My se vám přizpůsobíme. Ve všem. Desítky kurzů, stovky lekcí a kvízů, nejlepší prezentace ve Vašem mobilu, tabletu, notebooku. Vše pouze pro Vaše konkrétní potřeby. Měřitelné, přehledné statistiky úspěšnosti jednotlivých absolventů, následující lekce možno podmínit splněním nastavitelných kritérií. Denně tvoříme, aktualizujeme a Vy stále nacházíte nové možnosti. Jste nadšeni tímto personifikovaným standardem a rostete o třídu výš společně s námi.