Foceno 7.7.2021 na běžném tréninku

Lektor, andragog a sběratel salutorů, Jan Kovač.

Od 8 let aktivní, aby později vrcholový a po celý život stále rekreační sportovec. Obyčejný kluk, který nikdy neuhasil svou vášeň na sobě pracovat a také tvrdě dřít směrem k posouvání vlastních limitů. Člověk, který již dobře zná různá zákoutí, slepé uličky, silnice první třídy, české i zahraniční dálnice v rámci osobního a profesního rozvoje. Žádná bezobsažná teorie. K tomu „státnice“ s červeným diplomem z psychologie, sociologie a andragogiky.

Celoživotní učení a vzdělávání doprovází jeho denně získávané praktické zkušenosti s vámi, které přirozeně rámuje do komplexní soustavy jeho andragogického poslání.

Den za dnem se již 15 let učí společně s vámi, 25.000+ účastníky, kterým po každém firemním tréninku upřímně děkuje za nové zkušenosti, vzájemná sdílení, společné kultivování mind set, koučování, NLP, emoční inteligence, psycho kybernetiky, motivace, mindfulness a dalších prospěšných přístupech, nástrojích a kompetencích směřujících k dalšímu poznávání a růstu.

Od dětství se naučil padat a vstávat, až se stal připraveným se o své zkušenosti také dělit s ostatními, což se stalo jeho součástí, jeho „já jsem“. Velmi dobře zná, jaké je prodírat se nahoru a vydržet. Nejen proto s Vámi dokáže autenticky, poutavě, nadšeně a srdečně sdílet svá poznání i odbornost v oblasti měkkých a manažerských dovedností.

Fotky z tréninku 7.7.2021 

Jako třešničku na dortu přidáme cit a vnímání těch nejjemnějších nuancí, například při hře na klavír, komponování vlastní hudby, vkládání svých pocitů a emocí do palet tónů.

Kombinace člověka, který se našel v andragogice, tedy ve vědě a životním stylu v rámci vzdělávání, výchovy a péče o dospělé se všemi bio, psycho, socio hodnotami, které dospělý člověk od celoživotního učení a vzdělávání potřebuje a očekává.

Drobný výřez ukázek
z hodnocení lektorské činnosti Jana Kovače

„Dobrý den Honzo, za sebe rovněž velmi děkuji za včerejší setkání. Bylo pro mě osobně opravdu přínosné a mnoho zmíněných věcí a rad si budu ještě dlouho pamatovat. Jsem i rád, a to i přes to, že jsem byl víceméně posluchačem a občas se na mé straně vyskytly technické problémy, že se mi nakonec podařilo krátkou prezentaci o mém oblíbeném koníčku vymyslet. Dalšímu setkání jsem určitě nakloněn, snad nám tedy vyjde. Jste velmi inspirativním a pozitivní energii-vyzařujícím člověkem a jsem rád, že jsem Vás mohl poznat. Přeji hezký den a spoustu dalších skvělých životních zážitků. Zdraví Peťa“

Honzo, pochlubím se. Nechtělo se mi do cyklistického závodu. Moji mladší dceru to velmi chytlo a loni jsme byli spolu na prvních závodech a ona je vyhrála. Takže ji to nakoplo, já dojel v druhé polovině pelotonu ve své kategorii. No a letos bude mít 18 a chtěla jet na  L’ETAPE CZECH REPUBLIC BY TOUR DE FRANCE https://www.letapeczech.cz/ Tak jsem se včera během našeho fajn školení rozhodl, že s ní pojedu a také já pojedu. No teď se musím na 6 týdnů „obout“ do tréninku abych to dojel :-). Takže tak, pěkný a nerušený den“

„Dobré ráno, jednoduše díííííky moc, díky za pozitivní přístup, přeju hodně zdaru a vše nejnejnej v životě. :-)“

Dobré ráno, Honzo, děkuji za krásný včerejší den. Během tohoto setkání jsem se, díky Vaší podpoře a perfektní atmosféře, rozhodl na výzvu, kterou jsem odkládal a nebyl jsem si jistý, zda do ní mám jít. Dnes se cítím skvěle a vzpomínám na včerejšek. Díky moc za všechno, bylo to tak dobré, že bych si to zopakoval :-)“

V průběhu 15 leté praxe se jeho kurzů a tréninků účastnilo 25.000+ účastníků. Chcete zažít na vlastní kůži originální, neotřelý přístup, kdy tečou slzy smíchu a občas také dojetí? Tréninky, které mají navíc něco neuchopitelného, transcendentního? Firemní trénink, který upgraduje vaše dosavadní postoje a vyplní nepojmenovaný prostor zcela novou zkušeností? Trénink, který stojí a padá na tom, kdo jej vytvořil a zcela autenticky moderuje?

Jan Kovač, zakladatel KONFUCIUS, andragog, lektor,
trenér manažerských a měkkých dovedností.

Je to snadnější, než se může zdát. Stačí si domluvit pohodové setkání, třeba v naší KONFUCIUS online kavárně, kde probereme Vaše očekávání nebo rovnou zavolat na 5995 0 5995 a my se o vše ostatní postaráme.

Těšíme se na Vás!

Tým andragogické instituce KONFUCIUS