Foceno 7.7.2021 na běžném tréninku

Od 8 let aktivní, aby později vrcholový a po celý život stále rekreační sportovec. Člověk, který se naučil na sobě makat a dřít směrem k posouvání vlastních limitů. Kdo zná veškerá zákoutí, slepé uličky, silnice první třídy a nikoli české dálnice v rámci rozvoje lépe? Žádná bezobsažná teorie, přestože „státnicoval“ s červeným diplomem z psychologie, sociologie a andragogiky. Tato studia akademicky podpořila jeho praktické zkušenosti, které ještě důsledněji zarámoval do komplexní soustavy jeho andragogického poslání.

Den za dnem, po celý život pracuje na svém mind set, NLP, EQ, psychokybernetice, motivaci, stresu, mindfulness a dalších přístupech a směrech. Od dětství se naučil vstávat ze dna potu a dřiny, až se stal silným, nezdolným, pevným a připraveným se o své zkušenosti dělit s ostatními. Velmi dobře zná, jaké je prodírat se nahoru, držet se, udržet a vydržet. Na obou cestách zná každý kámen. Nejen proto Vám dokáže objektivně a validně ukazovat směr.

Fotky z tréninku 7.7.2021 

K tomu přimícháme komunikaci a výřečnost, talent vyjádřit se autenticky a přesně se všemi emocemi kolem. Od malička si vykomunikoval, vyobchodoval, vyřečnil v podstatě cokoli, kdykoli, kdekoli s kýmkoli.

Jako třešničku na dortu přidáme cit a vnímání těch nejjemnějších nuancí například při hře na klavír, komponování vlastní hudby, vkládání nekonečných pocitů a emocí do palet tónů.

Kombinace člověka, který se našel v andragogice, tedy ve vědě a životním stylu v rámci vzdělávání, výchovy a péče o dospělé se všemi bio, psycho, socio hodnotami, které dospělý člověk od celoživotního učení a vzdělávání potřebuje nebo očekává, nebo obojí.

Dovolíme si opravdu jen maličký výřez ukázek
z hodnocení lektorské činnosti Jana Kovače

„Dobrý den Honzo, za sebe rovněž velmi děkuji za včerejší setkání. Bylo pro mě osobně opravdu přínosné a mnoho zmíněných věcí a rad si budu ještě dlouho pamatovat. Jsem i rád, a to i přes to, že jsem byl víceméně posluchačem a občas se na mé straně vyskytly technické problémy, že se mi nakonec podařilo krátkou prezentaci o mém oblíbeném koníčku vymyslet. Dalšímu setkání jsem určitě nakloněn, snad nám tedy vyjde. Jste velmi inspirativním a pozitivní energii-vyzařujícím člověkem a jsem rád, že jsem Vás mohl poznat. Přeji hezký den a spoustu dalších skvělých životních zážitků. Zdraví Peťa“

Honzo, pochlubím se. Nechtělo se mi do cyklistického závodu. Moji mladší dceru to velmi chytlo a loni jsme byli spolu na prvních závodech a ona je vyhrála. Takže ji to nakoplo, já dojel v druhé polovině pelotonu ve své kategorii. No a letos bude mít 18 a chtěla jet na  L’ETAPE CZECH REPUBLIC BY TOUR DE FRANCE https://www.letapeczech.cz/ Tak jsem se včera během našeho fajn školení rozhodl, že s ní pojedu a také já pojedu. No teď se musím na 6 týdnů „obout“ do tréninku abych to dojel :-). Takže tak, pěkný a nerušený den“

„Dobré ráno, jednoduše díííííky moc, díky za pozitivní přístup, přeju hodně zdaru a vše nejnejnej v životě. :-)“

Dobré ráno, Honzo, děkuji za krásný včerejší den. Během tohoto setkání jsem se, díky Vaší podpoře a perfektní atmosféře, rozhodl na výzvu, kterou jsem odkládal a nebyl jsem si jistý, zda do ní mám jít. Dnes se cítím skvěle a vzpomínám na včerejšek. Díky moc za všechno, bylo to tak dobré, že bych si to zopakoval :-)“

V průběhu 15leté praxe se jeho kurzů a tréninků účastnilo 25.000+ účastníků. Chcete být dalšími spokojenými absolventy? Zažít na vlastní kůži originální, neotřelý přístup, kdy tečou slzy smíchu, ale také dojetí? Tréninky, které mají navíc něco neuchopitelného, nepopsatelného? Firemní trénink, který upraví Vaše dosavadní postoje a vyplní nevyřešený prostor zcela novou zkušeností a upgradovaným postojem? Trénink, který stojí a padá na tom, kdo jej vytvořil a zcela autenticky moderuje?

Jan Kovač, zakladatel KONFUCIUS, andragog, lektor,
trenér manažerských a měkkých dovedností.

Je to snadnější, než se může zdát. Stačí si domluvit >>>KLIKNUTÍM ZDE<<< pohodové setkání v naší KONFUCIUS online kavárně, kde probereme Vaše očekávání nebo rovnou zavolat na 5995 0 5995 a my se o vše ostatní postaráme.

Těšíme se třeba právě na Vás!

Tým andragogické instituce KONFUCIUS