Bilingvní trénink Prevence stresu a resonance konfliktu nejen ve firemní komunikaci:

V neděli 10. 1. 2016 jsme měli příležitost uspořádat velmi zajímavý trénink na téma Prevence stresu & resonance konfliktu a to bilingvně. Jednoduše řečeno dvojjazyčně.  Pro česky a anglicky hovořící účastníky.

Nad rámec získaných dovedností, upravených osobních i profesních postojů a dvojjazyčnému provedení to byla také velká legrace. Nakouknout můžete do přiložených videí a fotografií z tohoto úžasného setkání.

Simultánně tlumočila majitelka britského vzdělávacího centra ART OF LANGUAGE Katka Pechatá, která si pro svou firmu trénink také objednala. Po této výborné zkušenosti, jsme se rozhodli, že tuto službu budeme poskytovat také ostatním zájemcům z řad firem a institucí. Ať už v rámci procvičení jazykových dovedností současně s tréninkem vámi vybraných témat (zde např. Stres a resonance konfliktu) nebo, jako v tomto případě pro pouze česky nebo anglicky hovořící účastníky.

Na závěr musím poděkovat všem úžasným absolventům tohoto tréninku za jejich perfektní nasazení, spontánní reakce a diskuse, které se rozvinuli v jeden 8-mi hodinový zážitek. Humor a zapálení pro jednotlivé hry, kvízy, diskuse i vážná témata nebralo konce. Koho na začátku (v neděli v 9 ráno) mohlo napadnout, že absolvovat z časových důvodů, takový trénink v neděli, by mohl býti tzv. „gól do vlastní branky“, již po první půlhodině roztál a další časovou jednotku jsme si uvědomili na oběd a poté v 16:30, kdy jsme všichni plní dojmů a nových výzev i sebe poznání zjistili, že se již blížíme ke konci.

S radostí ukládám tento trénink do naší KONFUCIUS síně slávy = náš blog, kde vybíráme vždy něčím výjimečné akce a tým ART OF LANGUAGE si toto zcela po právu zaslouží.

Online následné vzdělávání je pro ART OF LANGUAGE bude již dnes připraveno. Účastníci zde naleznou vše potřebné pro opakování i další rozvoj, včetně všech fotografií a videí z tréninku, diskusí, odborných publikací k prevenci stresu a resonanci konfliktu, prezentace, překreslené flipcharty, kvízy, dotazník hodnocení spokojenosti a další materiály pro své upotřebení, přístupné z počítačů, chytrých telefonů, tabletů, kdykoli a kdekoli, dle libosti a momentální nálady 🙂

Ještě jednou děkuji všem skvělým absolventům, přeji pozitivní vnímání vlastních resonancí, spoustu nasbíraných „plusů“ do stresových kontejnerů, co nejméně mezipater ve vašem mrakodrapu úspěchu, ty nejlepší koně ve vašem koňském povoze, otevřenou mysl k naslouchání pána nebo paní, které vezete ve svém kočáře, toho nejlepšího režiséra, scénáristu, hlavního hrdinu i diváka ve vašem originálním filmu, který sledujete ve kvalitě 6D, Tvůrčí představivost vytříbeného formátu a spoustu dalších indícií do vašeho puzzle směřujícího k co nejlepším přítomným okamžikům, tvořících vaši současnost, budoucnost i minulost…

…to vše a mnohé další po včerejším dni již chápete a dokážete aplikovat na vlastní životy, které se mohou posunout dál, zpomalením na pravé hodnoty 🙂

Váš Honza Kovač