KONFUCIUS Online – následné vzdělávání

Dnes můžete snadno pokračovat, případně začít, ve svém efektivním vzdělávání s KONFUCIUS Online. Otevírá se Vám nová dimenze a možnosti Vašeho dalšího profesního růstu. Jako na dlani, kdekoli a kdykoli, přehledně a s Vaší jedinečnou individualizací. Máte ihned k dispozici, profesionály propracované online lekce, vždy aktuální pracovní materiály k dalšímu zpracovávání, odborné publikace, auto-testy, všudypřítomné online dotazování, grafický přehled Vašeho aktuálního „stavu“. Získané znalosti a dovednosti si ověříte kvízy, které Vás posouvají do dalších lekcí, možnost podmínit vstup do další lekce úspěšným splněním kvízu a to vše pro Vás, navždy, na jednom přehledném místě. Vše pravidelně aktualizováno podle nejnovějších trendů. Můžete se těšit na novinky, zajímavá zvýhodnění a soutěže o kterých Vás budeme přehledně, jednou měsíčně informovat. Jak na to? Pokud byste rádi naši a Vaši vzájemnou snahu synergicky harmonizovali o třídu výš a dál před ostatní, pokračujte níže na pole „Co nás čeká“ a „Jak na to“.

Studujte kdykoli a kdekoli, stejně jako Honza Musil.

Studujte kdykoli a kdekoli, stejně jako Honza Musil.

Je to snadné

Opravdu, Váš profesní rozvoj odkudkoli a kdykoli máte jako na dlani, stačí začít. Prohlédněte si malou část standardního prostředí, které můžete očekávat. Možností je mnohem více. Malé online nakousnutí můžete shlédnout v ukázkách z online prostředí níže. Vše je vzájemně harmonizované, synergie na Vás vykukuje z každého kliknutí, včetně propojení se sociálními sítěmi, nekonečného online dotazování se odkudkoli, přehrávání aktuálních filmů a audio souborů, stovky kompatibilních obrazovek, vše pro Vaši naprostou spokojenost a personifikaci.

lear start png

Klikněte na START a pojďme na to

Jak na to? Je to velmi snadné, můžete postupovat podle čtyř jednoduchých kroků níže. Klikněte na obrázky pro zvětšení. Také zde je stručný popis ke stažení nebo tisku.

1. krok:                                             2. krok:

  

3. krok:                                             4. krok:

  

Hotovo:

Pro další informace a možnosti zvýhodnění, KONFUCIUS ®nline lekcí zdarma, včetně účasti na soutěžích a dalších Benefitech se vpravo nahoře ZDARMA během minuty registrujte.

KONFUCIUS ONLINE VZDĚLÁVÁNÍ

Máte chvilku pro sebe?

KONFUCIUS ONLINE VZDĚLÁVÁNÍ

Vše v jednom, aktuální, personifikované.

konfucius benefit

Přijměte od nás tento benefit.

 

PŘEDSTAVUJEME VÁM NÁSLEDNÉ „KONFUCIUS ®NLINE“ VZDĚLÁVÁNÍ.

konfucius online

Kavárna? Proč ne?

Je to snadnější, než „piškvorky – neodolali jsme :-)“. Můžete jet tramvají do práce, vlakem na pracovní cestu a studovat třeba Prevenci stresu a syndrom vyhoření nebo Komunikaci pro zdravotnický personál přímo ze svého telefonu. Vždy aktuální, jen Vám zcela personifikované vzdělávání máte neustále při sobě. Stačí otevřít tablet nebo počítač a můžete pokračovat se svou aktuální lekci, kurzem, rozpracovaným kvízem, odbornou publikací, pracovními materiály. Odkudkoli, kdykoli, zcela intuitivně.

konfucius online

Park? Skvělé…

Vše přehledně na jednom místě. Motivací a smyslem naší práce je Vaše trvale získaná dovednost a změna stavu. Sofistikovaně s námi rostete a upevňujete své znalosti i dovednosti, také po skončení tréninku či semináře.Prostřednictvím propracovaných, navazujících lekcí, online komunikací s lektory a ostatními účastníky, videí, kvízů, odborných článků a publikací, získáváte náskok prostřednictvím moderního nástroje KONFUCIUS ®NLINE vzdělávání. 

KONFUCIUS ONLINE

Kdo chvíli stál, zůstává opodál…pracujte na sobě kdykoli a kdekoli Vy uznáte za vhodné. My se vám přizpůsobíme. Ve všem. Desítky kurzů, stovky lekcí a kvízů, nejlepší prezentace ve Vašem mobilu, tabletu, notebooku. Vše pouze pro Vaše konkrétní potřeby. Měřitelné, přehledné statistiky úspěšnosti jednotlivých absolventů, následující lekce možno podmínit splněním nastavitelných kritérií. Denně tvoříme, aktualizujeme a Vy stále nacházíte nové možnosti. Jste nadšeni tímto personifikovaným standardem a rostete o třídu výš společně s námi.

 

Ukázka z Online prostředí

Výhody Online v kostce

 • Vzdělávejte se odkudkoli, kdykoli
 • Na telefonu, tabletu, notebooku, PC
 • Výborné řešení následného vzdělávání
 • Pro absolventy KONFUCIUS® zdarma
 • Online dotazování se odkudkoli
 • Možnost podmínit postup v lekcích
 • Nastavení procentuální úspěšnosti
 • Odpovědi u kvízů se promíchávají
 • Denně aktualizované – vždy aktuální
 • Inteligentní propojení – sociální sítě
 • Intuitivní, uživatelsky přívětivé prostředí
 • Individuálně personifikované prostředí
 • 20 let zkušeností a Vaši správnou volbu

Z našich článků

Online + Offline = ONLIFE

Celoživotní vzdělávání a učení ONLIFE podle Floridiho Jak popisuje Michal Černý ve své knize Život onlife, hranice mezi online a offline životem  jsou stále méně patrné. Autor se ve své knize Život onlife dále opírá o níže uvedené souvislosti. Pravěpodobně většinu času žijeme ONLIFE. Britsko – italský filozof Luciano Floridy říká, že pokud má být […]

This site is protected by wp-copyrightpro.com