Minulý týden absolvovali úředníci krásného města Frenštát pod Radhoštěm jeden z našich dalších netradičních tréninků. Sympatické specialistky na zdravý životní styl a životosprávu, Verča a Zuzka, se žádosti na vytvoření semináře speciálně pro úředníky, ujaly excelentně. Hned druhý den nám přišlo velké poděkování od milé paní Svobodové – zadavatelky této akce. Co dodat k takovýmto slovům chvály?

DSC05093

Nejšikovnější absolventi obdrželi zasloužené dárečky.

„…včera proběhl seminář „Zdravý životní styl“. Všichni účastníci byli velice nadšeni a spokojeni. Chci moc poděkovat za tento seminář, lektorky byly úžasné a skvělé. Vyřiďte jim od nás všech velké poděkování. 

 

DSC05091

Komplexní měření vody, tuků, svalů…

DSC05090

Nadšené diskuse, konkrétní otázky.

Probíhala i měření na přístrojích a tak se každý o sobě dozvěděl maximální množství důležitých informací, současně s možností návrhu řešení pro konkrétní stravovací návyky i pohybové aktivity.

DSC05082

Některé z hodnotných materiálů.

Nejen my, ale především naši absolventi jsou přesvědčeni, že tento seminář si rozhodně své místo v naší „síni slávy“ zaslouží :-).

… Ještě jednou moc děkuji a doufám, že i následující semináře budou takto příjemné, přínosné a pohodové, jako byl tento“.