Po příjemné a profesionální komunikaci se sympatickou paní ředitelkou a jednatelkou Danou Gottvaldovou jsem ihned věděl, že jsme ve správné firmě a těšil se na setkání v rámci firemního tréninku Škola mistrů 1.

Úžasná Škola mistrů „mistryň“ ve Vyškově byl tradiční trénink, který se od samotného začátku posouval v jedinečnou zkušenost. Martina, Petra, Iva, Marie a Šárka, to jsou Mistryně svého oboru a nejen to.

Zjistili jsme, že Petra ráda maluje, tak jsem ji hned využili.014

Bylo to setkání, které si rád uchovám ve svých vzpomínkách. Pět úžasných osobností, každá svá a dohromady skvělý tým, který interaktivně reagoval a doplňoval i složitější témata. 032

Děvčata krásně reagovaly na jednotlivé podněty a doslova mne posouvaly kupředu.

028Rozhodli jsme se na našem webu monitorovat 026vždy nejzajímavější momenty z našich setkávání, tréninků, seminářů, školení a koučování. Tento skvělý tým zde rozhodně právem patří a já se těším na další příjemné okamžiky.

No posuďte sami, nejsou tyto pracovní kresby úžasné? Není nad to, když se absolventi aktivně zapojí a společně zvýšíme kvalitu tím, v čem jsme jednotlivě nejšikovnější.

Také na tomto případě lze demonstrovat efektivitu týmové spolupráce doslova černé na bílém :-).

Velmi Vám milé dámy děkuji za skvělý zážitek a těším se na naše další setkávání ve Vašem příjemném kraji i prostředí vaší úspěšné firmy.