Anticor na Zámečku Petrovice
Hlavní chod obědového menu

Hlavní chod menu 1. večeře

Vinotéka Zámeček Petrovice školení Anticor

Úžasná vinotéka

Složky a flip hlídá zbrojnoš

Složky a flip hlídá rytíř

Hlavní chod obědového menu

Hlavní chod obědového menu


Poděkování panu řediteli Pavlovi Pyszkovi a týmu společnosti Anticor za spolupráci a příkladný rozvoj svých zaměstnanců, který trvá již od roku 2009.

Pokaždé se setkáváme na velmi zajímavých místech a naposledy 22.1.2015 to bylo na Zámečku v Petrovicích u Karviné. Opět se jednalo o úžasné setkání skvělých profesionálů ve velmi krásném prostřední Zámečku Petrovice.

občerstvení Anticor KONFUCIUS

Občerstvení v průběhu tréninku – Zámeček Petrovice Anticor

Více o perfektní atmosféře tentokrát také na téma kulinářské umění, řeknou nejlépe pořízené fotografie. O faktu, že kuchyni vládne mistr světového formátu, šéfkuchař Štefan Roďom, nelze diskutovat.

Následné Wellnes, které svou výbavou a krásným prostředím patří k nejlepším v ČR, celý úžasný den  zaměstnancům pravidelného setkávání podtrhlo.

Krásný obraz nad průhlednou vinotékou Zámeček Petrovice školení Anticor

Krásný dobový obraz nad průhlednou vinotékou – Zámeček Petrovice – firemní trénink Anticor

Práce zábavou

Při práci s úsměvem v rytířském salónku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obchodní dovednosti, vyjednávání, koučování konkrétních situací, team building, team spirit, společná tvorba vlastních materiálů, spousta situačního humoru, perfektní kuchyně, úžasné prostředí a personál, nadšení lidé, profesionálové, kteří se nebojí na sobě s úsměvem ve tváři tvrdě pracovat. Jejich efektivní růst a hmatatelné výsledky. Po letech v podstatě  přátelé, které vždy rád uvidím. To jsou slova, která mne napadají při pozitivních vzpomínkách na naše společná setkávání.

Ještě jednou děkuji panu řediteli Pavlovi Pyszkovi, Edie, Vilimu, Romanovi, Paľovi, Mariole a úžasnému personálu Zámečku Petrovic u Karviné a těším se na naše další úžasné setkávání.

Jan Kovač – Váš osobní kouč a oddaný průvodce obchodními dovednostmi a efektivní komunikací se zákazníkem 🙂