S velkou radostí a potěšením, po velmi dlouhém ladění do nejmenších detailů pro Vás spouštíme nové stránky. Naším prvořadým cílem je, aby toto moderní a čisté prostředí pro Vás bylo co možná nejpohodlnější a nejkomfortnější. Vše jsme navrhovali a upravovali tak, aby objednávky seminářů a další orientace, např. Blog, O nás, Kariéra, Kontakty, atd. byly pro Vás co nejintuitivnější a Vy nemuseli podstupovat řadu zbytečných kroků. Našim záměrem je, aby ty nejkvalitnější semináře a vzdělávací programy byly na dosah Vaší ruky a naše práce nevynikala pouze při osobním kontaktu, ale také v rámci elektronické komunikace – přes web či e-maily.

Pokud se snadno a během jedné minuty zaregistrujete, budete zdarma získávat aktuality ze světa vzdělávání profesionálů, výhodné cenové nabídky, soutěže a mnoho dalšího. Budete se také moci spolupodílet na tvorbě některých programů, psát do blogu, případně absolvovat zdarma kurzy „pro odvážné“. Zajímají Vás nejnovější trendy (nejen) ze světa profesního a osobního rozvoje? Rozhodně sledujte sekci Články, do které budou přispívat skuteční profesionálové ve svých oborech. Žádné převzaté texty, ale skutečně unikátní příspěvky pouze pro Vás.

Nově jsme také spustili uživatelské profily a možnost registrace. Každý z Vás má možnost zjednodušit si práci při objednávkách a plnohodnotném využívání všech možností našich stránek – stačí jedna registrace a poté již objednáváte pod stejným profilem, bez nutnosti neustálého vyplňování fakturačních a dalších údajů.

Chcete více změn? Přijdou brzy… Chystáme originální Facebook stránky, (již nyní nás najdete také na LinkedIn) pro ještě lepší komunikaci s Vámi (máte možnost snadno a ihned sdílet jednotlivé kurzy a články v případě, že se Vám líbí, na libovolných sociálních sítích), dostane se také na nové a ještě kvalitnější semináře.

No, máte se na co těšit. A my se těšíme na spolupráci a sdílenou komunikaci s Vámi.

Na viděnou nebo právě zde

web master
Mgr. Daniel Gamrot