Úžasná Bohďa Boniatti a seminář Intuitivního managementu v Antakaraně.

ve smutný pátek 13.11. (nejen pro Francii) se konalo vícero našich akcí a jedna z nich byl právě stále oblíbenější seminář intuitivního managementu. Bohužel jsem se jej nemohl účastnit osobně, což 11.12. v prosinci napravím a povedeme toto průlomové téma s Bohďou společně 🙂 Byl jsem na jiném, také skvělém tréninku s výborným osazením, pro změnu v Kunčicích nad Ondřejníkem.

Ale zpět k Intuitivnímu managementu s Bohdanou Boniatti. Milé a sympatické dámy v příjemném a autentickém prostředí Antakarany v Ostravě Zábřehu, kterou jsme si speciálně pro tento kurz vybrali. Společně s Bohďou se během krátké chvilky přenesly do světa intuice, sebepoznání a odpovědí na otázky, které prozatím zůstávaly nezodpovězeny nebo ztraceny v mlze.

Dle slov lektorky byla úžasná, až intimní atmosféra, kterou se nesly všechny úrovně emocí od spontánního smíchu ke spontánním slzám.

Všichni účastníci získali nový pohled na řízení kolegů, domácnosti i sebe sama. Pohled za obzor dnešních pouček a praktik, které již prožili svůj horizont a přichází čas změnit postoj směrem ke světu uvnitř nás. Pokud vás to zajímá, přijďte za námi 11.12. od 9-15hod., opět do Antakarany. Jak seminář probíhal asi nejlépe vystihnou jednotlivé komentáře milých účastníků za které srdečně děkujeme:

Alice Mazurková

Bohdi Bohdana Boniatti, moc děkuji za celý dnešní krásný den. Jsi úžasná bytost a jsem moc ráda, že Tě znám a že můžeme společně tvořit. Děkuji. Jak nehodnotit a nemanipulovat druhé, jak přijímat a vést sám sebe a tím být inspiraci pro ostatní, jak Žít v přítomném okamžiku a nebát se myslet Srdcem. Seminář, který nebyl vlastně „seminářem“, ale diskusí a otvíráním hlav i srdcí přítomných. Upřímně se těším na další.

Alexandra Skokanová
Připojuji se k Ali, byl to velký zážitek, který budu ještě nějakou dobu zpracovávat. Doporučuji všem! Krásně prožitý den

Bohdana Boniatti, lektorka semináře
Byla jsem nadšená skupinou, její energií a sdílením, které probíhalo. Témata byla pracovní i osobní a velmi děkuji účastnicím za jejich důvěru a otevření svých myslí i srdcí. Bez důvěry nemůžeme totiž sdílet a nemůžeme ani objevovat a tvořit něco nového. Těším se na prosincový seminář a tímto vás všechny srdečně zvu.