Cechymen_logo

Již nějakou dobu spolupracujeme s největšími security profesionály v ČR, firmou ČECHYMEN.

Musíme říci, že svou práci berou velmi vážně a zodpovědně, proto jsou také velkým a úspěšným lídrem v oblasti komplexního řešení bezpečnosti v ČR.

Ve své práci jdeme do důsledku a tak, přestože a z našeho pohledu také právě proto, že vzděláváme management této společnosti, rozhodli jsme se pro jedinečný vhled do zcela surového (chcete-li syrového) nitra jejich každodenní práce. Já, jejich dvorní trenér, a současně ředitel KONFUCIUS®, jsme se společně s vedením Čechymenu na jednom z tréninků rozhodli, že musíme na vlastní kůži zažít, o čem je doopravdy jejich práce. Když vedoucí a ředitelé musí pracovat se svými týmy během reálných akcí.

Aby toho nebylo málo, vybrali jsme zápas mezi Baníkem a Zbrojovkou Brno. No a zde jsou výsledky. Detaily tohoto velmi zážitkového a chvílemi až příliš reálného setkání s tvrdým jádrem Zbrojovky Brno ponechám stranou a přenesu do konkrétní praxe při vzdělávání a tréninku konkrétních manažerů. Nyní se rád podělím o několik fotografií přímo z akce.

Ještě jednou děkujeme nejen vedení Čechymenu, ale také tvrdým chlapům přímo z akce, kteří přesně vědí o čem je jejich práce, a tak jsem se i já mohl cítit, přes různé nastalé situace bezpečně. Děkuji tedy klukům, se kterými jsem měl tu čest sloužit jeden zápas, za naprosto perfektní a profesionální práci. Bylo to správné rozhodnutí setkat se tváří v tvář s realitou, naučilo mně to si vážit jejich práce, protože bezpečnost nás, slušných fanoušků, ať už na koncertech, utkáních, festivalech je výsledkem tvrdé přípravy, perfektní organizace, dokonalé komunikace a v neposlední řadě letitým zkušenostem a také srdíčkem na správném místě mnoha perfektně sehraného týmu Čechymen. Od Top managementu, přes řízení, až po jednotlivé týmy na svých přesně stanovených pozicích, připravených za naše zdraví a bezpečí, nasazovat to své.

NA ZÁVĚR VELKÝ DÍK A RESPEKT VŠEM, KTEŘÍ TAKTO PROFESIONÁLNĚ ZAJIŠŤUJETE NAŠI PŘÍJEMNOU ZÁBAVU, AŤ UŽ TŘEBA PRÁVĚ TEĎ, KDEKOLI.

Jan Kovač, výkonný ředitel KONFUCIUS®

Infiltrován do reálného prostředí

Dostal jsem razící vestu. Důvod?

Kdyby mně vytahovali za nohu z hromady

zauzlených lidí, ať mají přehled, kde jsem :-).

„Trošku jsem znejistěl a to byl teprve začátek 🙂 … no teď už se usmívám, jsou to opravdu profíci každým coulem.