Panoramatický snímek budovy AntacaranaCentrum osobního rozvoje Antakarana

Dolní 782/65, 700 30 Ostrava – Zábřeh, Česká republika

Popis prostoru:

Malý sál je nejtišším prostorem centra. Má rozměry 10 x 5 m. Je situován v 1NP vily. Vstup je z chodby po hlavním schodišti vily. Obě okna sálu jsou vybavena žaluziemi a protihlukovými oponovými závěsy pro možnost zatemnění i přes den a pro odhlučení prostoru. Klimatizace prostoru je na dálkové ovládání.

Zajímavosti prostoru:

Malý sál je laděný do stylu orientální čajovny a standardně vybaven pro sezení na ratanových židličkách nebo pohodlných futonech na zemi, je však možno variabilně jej proměnit na přednáškový sál, jednací místnost nebo kurzový prostor s odpočinkovou zónou. Podlaha je celoplošně kryta koberci, proto je vstup možný pouze naboso nebo v přezůvkách. Osvětlení symbolů Antahkarana na stěnách na dálkové ovládání. WC k dispozici hned v přízemí vily.

Navíc:

Součástí pronájmu Malého sálu je možnost bezplatně využívat plně vybavenou kuchyňku na chodbě.

Vhodné typy akcí:

Využíváme pro seminář Intuitivní management, lektorské kurzy, tréninky měkkých dovedností, apod. Výhodou je velký prostor, soukromí, veškeré zázemí a domácí atmosféra. Účastníky velmi oblíbené místo konání našich seminářů a tréninků.

Kapacita sálu:

– 25 míst k sezení (ratanové židličky + futony)
– 40 míst k sezení (skládací židličky)

Standardní výbava sálu:

Ratanová křesla a stoly, futony pro sezení na zemi, pevný projektor (HDMI conector), magnetická projekční tabule, audio 4.1