Chcete skvělou práci? Kontaktujte AUTOKLEVER!

 

Lektory, kouče, mentory z celé ČR

Příležitost pro osobnosti ze všech oblastí, včetně komunikativních profesionálů s výbornými prezentačními a lektorskými dovednostmi. Kariéra, také pro Vás, kteří denně na svých pozicích v zaměstnání řešíte svá témata co mohou zajímat i ostatní. Pro osobnosti s prokazatelnou odborností, ale také uměním předávat přirozeně své praktické zkušenosti. Pro Ty z Vás co se dokážou „dotknout srdcem“. Pokud jste přesvědčení, že právě Vy máte výše uvedené znalosti, dovednosti, zkušenosti a postoje – kontaktujte nás.
Naši zákazníci možná čekají právě na Vás. Rádi Vám poskytneme nadstandardní podmínky a pokud jste charismatické osobnosti s praktickými zkušenostmi, které našim zákazníkům rádi předáte, máme pro Vás spoustu práce.

Konzultanty rozvoje vzdělávání z celé ČR

Příležitost pro komunikativní profesionály s prokazatelnými prezentačními a obchodními dovednostmi. Očekáváme přehled v oblasti HR, případně jiné kompatibilní zkušenosti.
Nejde nám o válcování trhu, ale o poctivou a zodpovědnou práci směrem k zákazníkovým oprávněným potřebám. Vidina rychlého zisku u nás rozhodně není na příčkách zájmu. Oproti tomu nabízíme zázemí mnoha stabilních a spokojených zákazníků se kterými roky spolupracujeme k všestrannému nadšení.  O své zákazníky důsledně pečujeme a naše priorita je měřitelnost stanovených výsledků. Zákazníkům nabízíme mnoho technologií, které při osobním kontaktu překvapí, aniž bychom je zde uváděly, což také Vám velmi zpříjemní Vaši poctivou práci.

Kontaktujte nás