KONFUCIUS

Akreditovaná vzdělávací instituce MVČR, MŠMT, MPSV, registrovaná značka KONFUCIUS®, založená 6. 10. 2006. Vytváříme a implementujeme na Vašich zaměstnancích vlastní, nadčasové, vzdělávací technologie. Pracujeme vždy s individuální metodikou vytvořenou na základě Vašich potřeb a analýzy klíčových kompetencí jednotlivých zaměstnanců. Výsledná interaktivní aplikace probíhá s důrazem na měřitelnost, dovednost a změnu postoje absolventů.

 Honza Musil KONFUCIUS 2 průhledný3
mmr logo_sf_new

 

PŘEDBĚŽNÉ HARMONOGRAMY VÝZEV

Jednou z novinek pro programové období 2014–2020 je povinné zveřejňování harmonogramu výzev, které řídicí orgány programů plánují vyhlásit v následujícím období, zpravidla na následující rok. Protože programy dosud nejsou schváleny, řídicí orgány s ohledem na vyjednávání připomínek Evropské komise k jednotlivým programům a stav plnění předběžných podmínek připravily alespoň předběžný a zjednodušený harmonogram výzev na rok 2015, který se může dále měnit v závislosti na průběhu schvalování programů. A co se potenciální žadatelé z předběžného harmonogramu výzev dozví? V jaké prioritní ose a v jakém specifickém cíli bude výzva vyhlášena, jak bude výzva zaměřena – na jaké podporované aktivity a pro jaké příjemce, jak bude výzva nastavena – zda bude kolová či průběžná a předběžné datum vyhlášení výzvy.

KLIKNI NA PŘEDBĚŽNÉ HARMONOGRAMY VÝZEV.

 OPEUNO

Nezávaznou konzultaci s našimi projektovými manažery můžete dohodnout zde.

Naši zákazníci

Dokážeme uspokojit požadavky firem od 10-ti do několika tisíc zaměstnanců. Mezi naše zákazníky patří další desítky firem z celé ČR. Naše kurzy absolvovalo více než 10.000 zaměstnanců. S přibývajícími léty zkušeností, spokojených firem a absolventů přibývá. Tento fakt je pro nás velkým závazkem a učí nás stále větší pokoře. Děkujeme.

  mskrajkofola-16FNO-logo

2368v0_RAVAK_  SHIMANOCZECH   ovak217455-top_foto1-mptahostravalogo_119     imgres   logo gappay LOGOModel_Obaly  hayes-lemmerz-alukola-sro  koma logoSOD Logo 2    cgb logo   ZEBU_loga  anticor-logo     logo images   corporate_logo  behr foto-4bccacb4ef283   ozo[1]znak  roper logohpf clean logologo ovajihhonlogo_cechymen_white_small rails logo-mimoska-web imgres logo (2) logo_cromodora_whells171575 arakoDemoslogo-netdirect  bochemie-logoiberia

KONFUCIUS kariéra

Kariéra

Z celé ČR – lektory, kouče, mentory

Příležitost pro osobnosti ze všech oblastí, včetně komunikativních profesionálů s výbornými prezentačními a lektorskými dovednostmi. Také pro Vás, kteří denně na svých pozicích v zaměstnání řešíte svá témata co mohou zajímat i ostatní. Pro osobnosti s prokazatelnou odborností, ale také uměním předávat přirozeně své praktické zkušenosti. Pro Ty z Vás co se dokážou „dotknout srdcem“. Pokud jste přesvědčení, že právě Vy máte výše uvedené znalosti, dovednosti, zkušenosti a postoje – kontaktujte nás.
Naši zákazníci možná čekají právě na Vás. Rádi Vám poskytneme nadstandardní podmínky a pokud jste charismatická osobnost s hromadou praktických zkušeností, které našim zákazníkům rádi předáte, máme pro Vás spoustu krásné a prospěšné práce.

Konzultanty rozvoje vzdělávání

Příležitost pro komunikativní profesionály s prokazatelnými prezentačními a obchodními dovednostmi. Očekáváme přehled v oblasti HR, případně jiné kompatibilní zkušenosti.
Nejde nám o válcování trhu, ale o poctivou a důslednou práci směrem k zákazníkovým oprávněným potřebám. Vidina rychlého zisku u nás rozhodně není na příčkách zájmu. Oproti tomu nabízíme zázemí mnoha stabilních a spokojených zákazníků se kterými roky spolupracujeme k všestrannému nadšen. O své zákazníky důsledně pečujeme a naše priorita je měřitelnost stanovených výsledků. Zákazníkům nabízíme mnoho technologií, které při osobním kontaktu překvapí, aniž bychom je zde uváděly, což také Vám velmi zpříjemní Vaši poctivou práci.

KLIKNI PRO DALŠÍ NABÍDKY PRÁCE

Kontaktujte nás
KONFUCIUS ABSOLVENTI

 

Doporučujeme KONFUCIUS Online následné vzdělávání

Dnes můžete snadno pokračovat, případně začít, ve svém efektivním vzdělávání s KONFUCIUS Online. Otevírá se Vám nová dimenze a možnosti Vašeho dalšího profesního růstu. Jako na dlani, kdekoli a kdykoli, přehledně a s Vaší jedinečnou individualizací. Máte ihned k dispozici, profesionály propracované online lekce, vždy aktuální pracovní materiály k dalšímu zpracovávání, odborné publikace, auto-testy, všudypřítomné online dotazování, grafický přehled Vašeho aktuálního „stavu“.

Garantujeme

Z našich článků

Pohled do KONFUCIUS kuchyně

Jak to u nás aktuálně vypadá? Když zrovna nepracujeme na Retenční politice u našich zákazníků nebo nenatáčíme Náborová – HR / Reprezentační – PR videa nebo někde nekoučujeme, tak jsme pravděpodobně na nějakém Teambuildingu, případně tam někde u Vás probíhá aktivní, třeba jazyková výuka, nejčastěji anglického jazyka. Cokoli z výše uvedeného nebo naše další aktivity mohou vypadat […]