KONFUCIUS

Akreditovaná andragogická instituce MVČR, MŠMT, MPSV, registrovaná značka KONFUCIUS®, založená 4. října 2006. Vytváříme a implementujeme na Vašich zaměstnancích vlastní, nadčasové, vzdělávací technologie. Pracujeme vždy s individuální metodikou a diagnostikami vytvořenými na základě Vašich potřeb a vícero analýz. Výsledná interaktivní aplikace probíhá s důrazem na měřitelnost, dovednost a postojový progres absolventů.

 

Honza Musil KONFUCIUS 2 průhledný3

MISE
Srozumitelně zpřístupňovat aktuální trendy v oblasti profesního rozvoje zaměstnanců.

CÍLE
Prokazatelně posouvat hranice znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců.

VIZE
Šířit dobré jméno a významný podíl Andragogiky na úspěšném, šťastném a aktivním životě dospělých.

mmr logo_sf_new

 

PŘEDBĚŽNÉ HARMONOGRAMY VÝZEV

Jednou z novinek pro programové období 2014–2020 je povinné zveřejňování harmonogramu výzev, které řídicí orgány programů plánují vyhlásit v následujícím období, zpravidla na následující rok. Protože programy dosud nejsou schváleny, řídicí orgány s ohledem na vyjednávání připomínek Evropské komise k jednotlivým programům a stav plnění předběžných podmínek připravily alespoň předběžný a zjednodušený harmonogram výzev na rok 2015, který se může dále měnit v závislosti na průběhu schvalování programů. A co se potenciální žadatelé z předběžného harmonogramu výzev dozví? V jaké prioritní ose a v jakém specifickém cíli bude výzva vyhlášena, jak bude výzva zaměřena – na jaké podporované aktivity a pro jaké příjemce, jak bude výzva nastavena – zda bude kolová či průběžná a předběžné datum vyhlášení výzvy.

KLIKNI NA PŘEDBĚŽNÉ HARMONOGRAMY VÝZEV.

 OPEUNO

Nezávaznou konzultaci s našimi projektovými manažery můžete dohodnout zde.

Naši zákazníci

Dokážeme uspokojit požadavky firem od 10-ti do několika tisíc zaměstnanců. Mezi naše zákazníky patří další desítky firem z celé ČR. Naše kurzy absolvovalo více než 10.000 zaměstnanců. S přibývajícími léty zkušeností, spokojených firem a absolventů přibývá. Tento fakt je pro nás velkým závazkem a učí nás stále větší pokoře. Děkujeme.

mskrajostravaozo[1]217455-top_foto1-mptahovakFNO-logokofola-16 2368v0_RAVAK_

 

cgb logo

SHIMANOCZECH

LOGOModel_Obaly

logo gappay

 

 

 

 

     imgres     logo_cechymen_white_small hayes-lemmerz-alukola-sro  koma logoSOD Logo 2      ZEBU_loga  anticor-logo     logo images   corporate_logo  behr foto-4bccacb4ef283   znak  roper logohpf clean logologo ovajihhon rails logo-mimoska-web imgres logo (2) logo_cromodora_whellsbochemie-logoiberia171575 arakoDemoslogo-netdirect

 

 

 

 

KONFUCIUS kariéra

Kariéra

Z celé ČR – lektory, kouče, mentory

Příležitost pro osobnosti ze všech oblastí, včetně komunikativních profesionálů s výbornými prezentačními a lektorskými dovednostmi. Také pro Vás, kteří denně na svých pozicích v zaměstnání řešíte svá témata co mohou zajímat i ostatní. Pro osobnosti s prokazatelnou odborností, ale také uměním předávat přirozeně své praktické zkušenosti. Pro Ty z Vás co se dokážou „dotknout srdcem“. Pokud jste přesvědčení, že právě Vy máte výše uvedené znalosti, dovednosti, zkušenosti a postoje – kontaktujte nás.
Naši zákazníci možná čekají právě na Vás. Rádi Vám poskytneme nadstandardní podmínky a pokud jste charismatická osobnost s hromadou praktických zkušeností, které našim zákazníkům rádi předáte, máme pro Vás spoustu krásné a prospěšné práce.

Konzultanty rozvoje vzdělávání

Příležitost pro komunikativní profesionály s prokazatelnými prezentačními a obchodními dovednostmi. Očekáváme přehled v oblasti HR, případně jiné kompatibilní zkušenosti.
Nejde nám o válcování trhu, ale o poctivou a důslednou práci směrem k zákazníkovým oprávněným potřebám. Vidina rychlého zisku u nás rozhodně není na příčkách zájmu. Oproti tomu nabízíme zázemí mnoha stabilních a spokojených zákazníků se kterými roky spolupracujeme k všestrannému nadšen. O své zákazníky důsledně pečujeme a naše priorita je měřitelnost stanovených výsledků. Zákazníkům nabízíme mnoho technologií, které při osobním kontaktu překvapí, aniž bychom je zde uváděly, což také Vám velmi zpříjemní Vaši poctivou práci.

KLIKNI PRO DALŠÍ NABÍDKY PRÁCE

Kontaktujte nás
KONFUCIUS ABSOLVENTI

Garantujeme

Z našich článků

Psychodiagnostické nástroje profesního rozvoje zaměstnanců

Systematický rozvoj zaměstnanců získává, nejen díky dnešní nízké nezaměstnanosti, stále na větší váze. Hovoříme zde o zájmu zaměstnavatelů na rozvoji stávajících zaměstnanců v rámci developmentu, kdy naplňujeme potřeby zaměstnavatele na kvalitních a loajálních zaměstnancích, současně s potřebami spokojeného zaměstnance (kariéra a růst v podniku). Vše společnou rukou k udržení kvalitních  zaměstnanců v podniku a v […]

This site is protected by wp-copyrightpro.com