KONFUCIUS® HR/PR videa

Máte na výběr mezi přečtením 5 stran dlouhého textu nebo možností pustit si krátké, např. minutové, video, které Vám navíc dopřeje i obraz a zvuk. Jakou formu zdroje informací si zvolíte? Dočetli jste až sem nebo jste klikli nejprve na jedno s videí? Odpověď se nabízí. Video představuje v dnešní době nejefektivnější způsob Inter/ Intra firemní komunikace. Jedná se již o standard dnešní doby, avšak spousta firem ještě tento moderní způsob komunikace nevyzkoušela. 
Video marketing je efektivní a moderní forma nejen online marketingu. Díky videu mnohem efektivněji komunikujete nejen se svými obchodními partnery, zákazníky, ale také se svými současnými, či budoucími zaměstnanci.
Vzhledem k aktuální situaci na trhu práce jsme se rozhodli vám aktivně pomáhat také v této oblasti. A jak jinak, než originálním a především fungujícím způsobem. Představujeme standard v komunikaci Intra / inter firemní komunikace. Představujeme HR/PR, instruktážní, kariérní, časosběrná videa.

Jak to vypadá v praxi?

Preprodukce: Konzultujeme váš záměr, navrhneme vám scénář, probíhají další konzultace a přípravy. Produkce: V domluvený den probíhá v příjemné atmosféře samotné natáčení. K dispozici je režisér, kameraman, světla, případný komparz apod. Voice over: Nasbíraný materiál si odvezeme do studia, kde probíhá podkres a dabing Postprodukce: Střih videa v max. doporučené délce 2 min., obrazová a zvuková postprodukce (barvy, ruchy, titulky, grafika, efekty). Předání hotového díla (Full HD, 4K) + případná propagace: Publikování, efektivní zacílení na sociálních sítích a funkčních médiích. 

Jasnékrátké video je pro současného aktivního člověka nejakceptovanější komunikační kanál, automaticky zapojuje více smyslůmnohem lépe se pamatuje a především je NEJMÉNĚ NAMÁHAVÉ NEJRYCHLEJI SHLÉDNOUT PŘESNĚ TO, CO POTŘEBUJEME SDĚLIT. Pro více informací nám zavolejte na tel. 5995 0 5995.

HR kariérní video

PR časosběrné video

Po 14 dnech kampaně: „Jsme zavaleni CV“ – 6000 shlédnutí. Co dodat? Za 2 měsíce 108.000 shlédnutí. Každý detail rozhoduje o úspěšnosti. Rádi také vám pomůžeme najít a vybrat ty správné zaměstnance pro Vaše vize, cíle a poslání.

Svěřte nám svá očekávání, která krok za krokem společně naplníme.

Přichází konec roku a spolu s ním závěrečné bilancování. V AUTOKLEVER to vzali od podlahy a společně s video produkcí KONFUCIUS vám přináší video, které představuje všechny změny za poslední čtyři roky. My z KONFUCIUS děkujeme vedení AUTOKLEVER za důvěru a mnohaletou spolupráci. Bylo nám ctí vytvořit toto časosběrné dílo a být u všech úžasných změn. Dílem provází 
a svou profesionalitou naše snažení podtrhuje úžasná Gabriela Partyšová.

Prohlédněte si, jak to u nás „chodí na place“

Proč HR / PR image videa?

 • Lidé, které také hledáte, možná právě končí školu a přemýšlí o své budoucnosti. Samozřejmě tráví mnoho času na sociálních sítích
 • větší povědomí o vaší značce
 • více prokliků na vaše webové stránky
 • 1 minuta videa má hodnotu cca 1,8 milionu slov
 • návštěvníci, kteří se podívají na video, zůstanou o 2 minuty déle na vašem webu
 • 20% návštěvníků vašeho webu si přečte text, 80% si prohlédne stejný obsah formou videa
 • pravděpodobnost, že návštěvníci vašeho webu u Vás i nakoupí, vzroste s videem až o 64%
 • web obsahující video má 50-krát větší šanci zařadit se mezi odkazy na první stránce Googlu
 • cca 87% uživatelů sociálních sítí sleduje videa – příspěvky s videem zaujmou až 3x více
 • video je to, čemu vaši zákazníci budou věnovat stále větší a větší pozornost
 • více než 1 bilion uživatelů navštíví YouTube video kanály každý měsíc
 • v roce 2022 bude video tvořit až 90% celého internetového obsahu